3 за щастие! ????????????

Ивайла-Си 2012 ЕООД закупи третия си подемник от нас, допълвайки сервиза си с четириколонен подемник модел L-4-50B+ (5 тона). ???? А преди само няколко месеца му монтирахме и два двуколонни подемника – 4 тона и 5.5 тона. Още един комплимент за качеството на OSAKA. ????

???? Вижте повече за професионалното автосверизно оборудване на OSAKA и промоциите ни за месец март тук ????http://sklada.net/

0
    0
    Количка
    Нямате продуктиОбратно
    Call Now Button